072-3922214   |   חטיבה מסחרית
select
select
Spin UpSpin Down

החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון תל-אביב

אנגלו-סכסון 

הרשת המוכרת והוותיקה בישראל בתחום איתור, שיווק ותיווך נדל"ן, עם ניסיון של מעל ל- 50 שנה.

לרשת כ- 80 סניפים בפריסה ארצית מאילת ועד ראש פינה, המופעלים ע"י זכיינים עצמאיים ומעסיקה למעלה מ- 600 סוכני נדל"ן מהשורה הראשונה בתחום......

אנגלו סכסון נהנית ממוניטין של אמינות, איכות ומקצוענות בתחום שיווק ותיווך נדל"ן והינה המותג החזק ביותר בענף עם 84% מודעות כלל ארצית בלתי נעזרת בקרב לקוחות נדל"ן בישראל

האמינות והמוניטין של אנגלו-סכסון מבוססים על ניסיון מקצועי, ידע, סטנדרטים גבוהים, אמינות מרבית וצוות איכותי של אנשי נדל"ן. אנגלו סכסון משמרת את שמה הטוב לאורך השנים ומקפידה לתת מענה מקצועי ומהיר ללקוחותיה ושרות ללא רבב.  

אנגלו סכסון הוכתרה ע"י ארגון העולמי כמותג העל של ישראל בקטגוריית נדל"ן!


אנגלו סכסון תל-אביב

הוקמה בשנת 1964 ע"י מייסד החברה דייב בלומברג, כסניף הראשון של הרשת.

בסוף שנות ה- 70, רכש עמוס גלזר ז"ל את הזיכיון תוך שמירה על מתכונתה וערכיה.

מאז ועד היום, פועלת אנגלו סכסון תל אביב בהצלחה רבה ומנהיגה את ענף התיווך בישראל תוך התחייבות לשירות המקצועי, האיכותי והאמין ביותר.


החטיבה המסחרית-ארצית,

במסגרת אנגלו-סכסון תל-אביב, פועלת החטיבה המסחרית-ארצית, המובילה בישראל לאיתור נכסים וביצוע עסקאות נדל"ן עסקי ומסחרי בכל רחבי הארץ.

החטיבה מטפלת במכלול נרחב של נכסים הן במגזר המסחרי: חנויות, משרדים, מרכזים מסחריים ורשתות שיווק, והן במגזר התעשייה: מגרשים, מבני תעשייה ולוגיסטיקה.

במרוצת השנים, צברה החטיבה המסחרית מוניטין רב ומערך קשרים מסועף בכל חברות הנדל"ן ורשתות השיווק המובילות בארץ וביצעה יותר עסקאות מכל חברת נדל"ן אחרת בישראל!

התפיסה השיווקית שלנו מבוססת על היכרות קרובה ויומיומית של השוק, קהלי היעד ופסיכולוגיה של הקונים. מיקוד מקצועי בשילוב הבנה מדויקת של צרכי הלקוח הם הגורמים המאפשרים לנו להעניק לכל אחד ואחת מלקוחותינו את המוצר האידיאלי והאפקטיבי ביותר עבורו.

הודות לניסיון הרב שצברנו לאורך השנים ובזכות הפריסה הרחבה של סניפי אנגלו-סכסון ברחבי הארץ, אנו יכולים להעניק שרות פרטני בכל מקום בארץ, תוך שימת דגש על אנשי מקצוע המתמחים בכל אזור ואזור..אנו מייצגים את מיטב ובכירי הקבלנים והיזמים בארץ בשיווקם של פרויקטים בלעדיים.

לרשותנו המבחר הגדול ביותר של נכסים ומגרשים באזור ת"א ומאגר הנכסים המסחריים הגדול והמגוון ביותר בישראל!

 

 מעוניינים במידע נוסף?
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!